Dodatne informacije
| Težina | 0.0886 kg |
|---|
| Ulazni napon | 110-250 V~ 50/60Hz, 390 mA |
|---|---|
| Max opterećenje | 16A 250 V~ |
| USB | A+C |
| Potrošnja u stanju mirovanja | 78 mW |
| Radna temperatura | 0 – 35 °C |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 60 kom |
| Tip kabela | H03VVH2-F |
| Dužina kabela | 1,5 m |
