Dodatne informacije
| Težina | 0.195 kg |
|---|
| Max opterećenje | 100 W / 800 W |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ |
| Transportno pakiranje | 60 |
| WiFi | 2,4GHz, 802.11b/g/n; + 16dBm |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Potrošnja u stanju mirovanja | 0,3 W |

| Težina | 0.195 kg |
|---|
| Max opterećenje | 100 W / 800 W |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ |
| Transportno pakiranje | 60 |
| WiFi | 2,4GHz, 802.11b/g/n; + 16dBm |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Potrošnja u stanju mirovanja | 0,3 W |