Dodatne informacije
| Težina | 0.07 kg |
|---|
| Max opterećenje | 150 W /500 W |
|---|---|
| Nazivni napon | 100 - 240 V~ |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 100 |
| WiFi | 2,4GHz, 802.11b/g/n; + 16dBm |
| Dimenzije | 45 x 44 x 16 mm |

| Težina | 0.07 kg |
|---|
| Max opterećenje | 150 W /500 W |
|---|---|
| Nazivni napon | 100 - 240 V~ |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 100 |
| WiFi | 2,4GHz, 802.11b/g/n; + 16dBm |
| Dimenzije | 45 x 44 x 16 mm |