Dodatne informacije
| Težina | 0.2 kg |
|---|
| Faktor snage | >0.9 |
|---|---|
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 185-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 9 W |
| Svjetlosni tok | 900 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Tip | T8 60 cm |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 25 |
| Životni vijek | 25.000 h |
