Dodatne informacije
| Težina | 0.48 kg |
|---|
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Snaga | 24 W |
| Svjetlosni tok | 2640 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Tip | T8 150 cm |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 25 |
| Životni vijek | 30.000 h |

| Težina | 0.48 kg |
|---|
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Snaga | 24 W |
| Svjetlosni tok | 2640 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Tip | T8 150 cm |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 25 |
| Životni vijek | 30.000 h |