Dodatne informacije
| Težina | 0.565 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Detektor pokreta | nema |
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 50 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 4250 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Životni vijek | 30.000 h |
