Dodatne informacije
| Težina | 7.5 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Detektor pokreta | nema |
| Dimenzije | 555 x 455 x 45 mm |
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 500 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 42300 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 4 |
| Životni vijek | 36.000 h |
| EAN | 3856024407519 |
