Dodatne informacije
| Težina | 0.37 kg |
|---|
| Detektor pokreta | ima |
|---|---|
| Dimenzije | 124 x 73 x 180 mm |
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 20 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 1 x 2100 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 40 |
| Životni vijek | 25.000 h |
| Boja | crna |
