Dodatne informacije
| Težina | 0.49 kg |
|---|
| Detektor pokreta | ima |
|---|---|
| Dimenzije | 148 x 73 x 200 mm |
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 30 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 1 x 3200 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Životni vijek | 25.000 h |
| Boja | crna |
