Dodatne informacije
| Težina | 0.27 kg |
|---|
| Autonomija rada | 2 h |
|---|---|
| Baterija | 18650 3,7 V 2000 mAh |
| Dimenzije | 163x32x17 mm |
| Snaga | 10 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 1000 lm |
| Temperatura svjetla | 6000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 24 |

| Težina | 0.27 kg |
|---|
| Autonomija rada | 2 h |
|---|---|
| Baterija | 18650 3,7 V 2000 mAh |
| Dimenzije | 163x32x17 mm |
| Snaga | 10 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 1000 lm |
| Temperatura svjetla | 6000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 24 |