Dodatne informacije
| Težina | 0.63 kg |
|---|
| Autonomija rada | 2 - 6 h |
|---|---|
| Baterija | 18650 3,7 V 5000 mAh |
| Snaga | 10 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 900 lm |
| Temperatura svjetla | 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 6 |

| Težina | 0.63 kg |
|---|
| Autonomija rada | 2 - 6 h |
|---|---|
| Baterija | 18650 3,7 V 5000 mAh |
| Snaga | 10 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 900 lm |
| Temperatura svjetla | 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 6 |