Dodatne informacije
| Težina | 0.88 kg |
|---|
| Autonomija rada | 18 h |
|---|---|
| Baterija | 18650 3,7 V 4000 mAh |
| Boja | bijela |
| Detektor pokreta | ima |
| Dimenzije | 290x178x140 mm |
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Snaga | 11 W |
| Stupanj zaštite | IP54 |
| Svjetlosni tok | 1500 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 12 |
