Dodatne informacije
| Težina | 0.27083 kg |
|---|
| Baterija | 18650 3,7 V 1200 mAh |
|---|---|
| Boja | bijela |
| Detektor pokreta | ima |
| Dimenzije | 155 x 95 x 80 mm |
| Kut detekcije | 90° |
| Snaga | 3 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 200 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 24 |
| Autonomija rada | 1,5-2 h |
| Domet detekcije | do 5 m |
| Radna temperatura | -20∼50°C |
