Dodatne informacije
| Težina | 0.223 kg |
|---|
| Domet detekcije | 12 m |
|---|---|
| Boja | bijela |
| Kut detekcije | 180° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Nazivno opterećenje | 1200 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Transportno pakiranje | 24 |

| Težina | 0.223 kg |
|---|
| Domet detekcije | 12 m |
|---|---|
| Boja | bijela |
| Kut detekcije | 180° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Nazivno opterećenje | 1200 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Transportno pakiranje | 24 |