Dodatne informacije
| Težina | 0.08 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Domet detekcije | 8 m |
| Kut detekcije | 360° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Nazivno opterećenje | 500 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 100 |

| Težina | 0.08 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Domet detekcije | 8 m |
| Kut detekcije | 360° |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Nazivno opterećenje | 500 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 100 |