Dodatne informacije
| Težina | 1.69 kg |
|---|
| Dimenzije | 240 x 140 mm |
|---|---|
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Nazivni napon | 100-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 100 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 1 x 18.300 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 5 godina |
| Transportno pakiranje | 1 |
| Životni vijek | 54.000 h |
| EAN | 3856024408646 |
