Dodatne informacije
| Težina | 0.078 kg |
|---|
| Montaža | nadgradna |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Promjer otvora za ugradnju | 75 mm |
| Promjer svjetiljke | 90 mm |
| Snaga | 3 W |
| Svjetlosni tok | 1 x 260 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Životni vijek | 25.000 h |
