Dodatne informacije
| Težina | 0.16 kg |
|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
|---|---|
| Dimenzije | 120 x 120 mm |
| Snaga | 6 W |
| Svjetlosni tok | 1 x 525 lm |
| Temperatura svjetla | 2700/4000/6500 K |
| Životni vijek | 25.000 h |
| Dimenzije otvora za ugradnju | 105 x 105 mm |

| Težina | 0.16 kg |
|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
|---|---|
| Dimenzije | 120 x 120 mm |
| Snaga | 6 W |
| Svjetlosni tok | 1 x 525 lm |
| Temperatura svjetla | 2700/4000/6500 K |
| Životni vijek | 25.000 h |
| Dimenzije otvora za ugradnju | 105 x 105 mm |