Dodatne informacije
| Težina | 0.5 kg |
|---|
| Dimenzije | 220 x 220 x 32 mm |
|---|---|
| Dimenzije otvora za ugradnju | 206 x 205 mm |
| Faktor snage | >0.5 |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Montaža | ugradna |
| Snaga | 18 W |
| Svjetlosni tok | 1300 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Životni vijek | 20.000 h |
