Dodatne informacije
| Težina | 0.65 kg |
|---|
| Dimenzije | 227 x 227 x 35 mm |
|---|---|
| Faktor snage | >0.5 |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Montaža | nadgradna |
| Snaga | 24 W |
| Svjetlosni tok | 1740 lm |
| Temperatura svjetla | 2700 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Životni vijek | 20.000 h |
