Dodatne informacije
| Težina | 2.15 kg |
|---|
| Dimenzije | 1195 x 295 x 10 mm |
|---|---|
| Faktor snage | >0.9 |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Montaža | ugradna |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 45 W |
| Svjetlosni tok | 4500 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 5 |
| Životni vijek | 30.000 h |
