Dodatne informacije
| Težina | 2.6 kg |
|---|
| Dimenzije | 1195 x 295 x 30 mm |
|---|---|
| Faktor snage | >0.9 |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Montaža | ugradni |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 40 W |
| Svjetlosni tok | 4500 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 5 godina |
| Transportno pakiranje | 5 |
| Životni vijek | 50.000h |
| EAN | 3856024408639 |
