Dodatne informacije
| Težina | 1.2 kg |
|---|
| Dimenzije | 1180 x 72 x 61 mm |
|---|---|
| Faktor snage | >0.5 |
| Materijal kućišta | PC |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 40 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 4800 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 5 godina |
| Transportno pakiranje | 12 |
| Životni vijek | 25.000 h |
