Dodatne informacije
| Težina | 0.266 kg |
|---|
| Dimenzije | 690x 55 x 35 mm |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 18 W |
| Stupanj zaštite | IP65 |
| Svjetlosni tok | 1 x 2100 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 24 |
| Životni vijek | 30.000 h |
| Svjetlosni tok izvora svjetlosti | 2100 lm |
