Dodatne informacije
| Težina | 0.13 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Dužina ( L ) | 380 mm |
| Kom u pakiranju | 50 kom |
| Širina ( W ) | 4,7 mm |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Materijal | Najlon 66 |
| Vlačna čvrstoća | 22 kg |
| Radna temperatura | -40°C to 85°C |
| Maksimalan promjer snopa ( E ) | 105 mm |

| Težina | 0.13 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Dužina ( L ) | 380 mm |
| Kom u pakiranju | 50 kom |
| Širina ( W ) | 4,7 mm |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Materijal | Najlon 66 |
| Vlačna čvrstoća | 22 kg |
| Radna temperatura | -40°C to 85°C |
| Maksimalan promjer snopa ( E ) | 105 mm |