Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Kom u pakiranju | 100 kom |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Materijal | Najlon 66 |
| Vlačna čvrstoća | 18 kg |
| Radna temperatura | -20°C to 120°C |
| Maksimalan promjer snopa ( E ) | 53 mm |
| Dužina ( L ) | 200 mm |
| Širina ( W ) | 3,6 mm |

| Težina | 0.1 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Kom u pakiranju | 100 kom |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Materijal | Najlon 66 |
| Vlačna čvrstoća | 18 kg |
| Radna temperatura | -20°C to 120°C |
| Maksimalan promjer snopa ( E ) | 53 mm |
| Dužina ( L ) | 200 mm |
| Širina ( W ) | 3,6 mm |