Dodatne informacije
| Težina | 0.05 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Kom u pakiranju | 10 kom |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Materijal | Polipropilen, najlon |
| Maksimalan promjer snopa ( E ) | 50 mm |
| Dužina ( L ) | 210 mm |
| Širina ( W ) | 16 mm |

| Težina | 0.05 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Kom u pakiranju | 10 kom |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Materijal | Polipropilen, najlon |
| Maksimalan promjer snopa ( E ) | 50 mm |
| Dužina ( L ) | 210 mm |
| Širina ( W ) | 16 mm |