Dodatne informacije
| Težina | 0.03 kg |
|---|
| Baza | E27 |
|---|---|
| Boja | crna |
| Dimenzije | 57 x 59 mm |
| Maksimalna temperatura | 210 °C |
| Materijal kućišta | PBT |
| Max opterećenje | 4 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 50 |

| Težina | 0.03 kg |
|---|
| Baza | E27 |
|---|---|
| Boja | crna |
| Dimenzije | 57 x 59 mm |
| Maksimalna temperatura | 210 °C |
| Materijal kućišta | PBT |
| Max opterećenje | 4 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 50 |