Dodatne informacije
| Težina | 0.015 kg |
|---|
| Baza | E14 |
|---|---|
| Boja | crna |
| Dimenzije | 26 x 56 mm |
| Maksimalna temperatura | 210 °C |
| Materijal kućišta | PBT |
| Max opterećenje | 2 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 50 |

| Težina | 0.015 kg |
|---|
| Baza | E14 |
|---|---|
| Boja | crna |
| Dimenzije | 26 x 56 mm |
| Maksimalna temperatura | 210 °C |
| Materijal kućišta | PBT |
| Max opterećenje | 2 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 50 |