Dodatne informacije
| Težina | 0.58 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Broj utičnica | 6 |
| Dužina kabela | 1,5 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 40 |
| Utičnice | 6 x 230 V ~ / 16 A |

| Težina | 0.58 kg |
|---|
| Boja | crna |
|---|---|
| Broj utičnica | 6 |
| Dužina kabela | 1,5 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 40 |
| Utičnice | 6 x 230 V ~ / 16 A |