Dodatne informacije
| Težina | 1 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Broj utičnica | 8 |
| Dužina kabela | 3 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 6 |
| Utičnice | 8 x 230 V ~ / 16 A |

| Težina | 1 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Broj utičnica | 8 |
| Dužina kabela | 3 m |
| Max opterećenje | 16 A / 3500 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Tip kabela | H05VV-F |
| Transportno pakiranje | 6 |
| Utičnice | 8 x 230 V ~ / 16 A |