Dodatne informacije
| Težina | 0.245 kg |
|---|
| Baterija | Ni-MH 3,6V 800 mAh |
|---|---|
| Dimenzije | 34 x 378 mm |
| Nazivni napon | 5 V 1 A |
| Snaga | COB LED 10 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 580 lm |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 50 |

| Težina | 0.245 kg |
|---|
| Baterija | Ni-MH 3,6V 800 mAh |
|---|---|
| Dimenzije | 34 x 378 mm |
| Nazivni napon | 5 V 1 A |
| Snaga | COB LED 10 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 580 lm |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 50 |