Dodatne informacije
| Težina | 0.2367 kg |
|---|
| Baterija | lithium 18650 3,7 V, 1200 mAh |
|---|---|
| Dimenzije | 41 x 163 mm |
| Snaga | 5 W |
| Svjetlosni tok | 600 lm |
| Transportno pakiranje | 100 |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| EAN | 3856024407083 |

| Težina | 0.2367 kg |
|---|
| Baterija | lithium 18650 3,7 V, 1200 mAh |
|---|---|
| Dimenzije | 41 x 163 mm |
| Snaga | 5 W |
| Svjetlosni tok | 600 lm |
| Transportno pakiranje | 100 |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| EAN | 3856024407083 |