Dodatne informacije
| Težina | 0.135 kg |
|---|
| Baterija | Lithium 3.7 V 1200 mAh |
|---|---|
| Dimenzije | 27 x 19 x 162 mm |
| Nazivni napon | 5 V 1 A |
| Snaga | 3 W + COB LED 3 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 250 lm |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 50 |

| Težina | 0.135 kg |
|---|
| Baterija | Lithium 3.7 V 1200 mAh |
|---|---|
| Dimenzije | 27 x 19 x 162 mm |
| Nazivni napon | 5 V 1 A |
| Snaga | 3 W + COB LED 3 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 250 lm |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 50 |