Dodatne informacije
| Težina | 0.09 kg |
|---|
| Autonomija rada | 2 h |
|---|---|
| Baterija | 500 mAh |
| Dimenzije | 65x45x20 mm |
| Snaga | 10 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 500 lm |
| Transportno pakiranje | 100 |

| Težina | 0.09 kg |
|---|
| Autonomija rada | 2 h |
|---|---|
| Baterija | 500 mAh |
| Dimenzije | 65x45x20 mm |
| Snaga | 10 W |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Svjetlosni tok | 500 lm |
| Transportno pakiranje | 100 |