Dodatne informacije
| Težina | 0.2975 kg |
|---|
| Broj LED chipova | 320 |
|---|---|
| Dužina | 5 m |
| Napon | 24 V |
| Snaga | 8 W/m |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Temperatura svjetla | 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Životni vijek | 30.000 h |

| Težina | 0.2975 kg |
|---|
| Broj LED chipova | 320 |
|---|---|
| Dužina | 5 m |
| Napon | 24 V |
| Snaga | 8 W/m |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Temperatura svjetla | 6500 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Životni vijek | 30.000 h |