Dodatne informacije
| Težina | 0.38 kg |
|---|
| Dimenzije | 1234x44x29 mm |
|---|---|
| Faktor snage | >0.5 |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Snaga | 20 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Svjetlosni tok | 1 x 2400 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 3 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Životni vijek | 30.000 h |
