Dodatne informacije
| Težina | 0.33 kg |
|---|
| Dimenzije | 1200 x 25 x 75 mm |
|---|---|
| Faktor snage | > 0.9 |
| Indeks uzvrata boje | RA > 80 |
| Kut snopa svjetlosti | 220° |
| Materijal kućišta | PC |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 36 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Svjetlosni tok | 1 x 4500 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Životni vijek | 30.000 h |
