Dodatne informacije
| Težina | 0.25 kg |
|---|
| Dimenzije | 325 x 25 x 14 mm |
|---|---|
| Faktor snage | >0.5 |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 100-240 V~ 50/60 Hz |
| Snaga | 3 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Svjetlosni tok | 1 x 280 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 100 |
| Životni vijek | 30.000 h |
