Dodatne informacije
| Težina | 0.88 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Detektor pokreta | nema |
| Faktor snage | >0.5 |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Promjer | 380 mm |
| Snaga | 30 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Svjetlosni tok | 1 x 3150 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Životni vijek | 25.000 h |
