Dodatne informacije
| Težina | 1.05 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Detektor pokreta | 4 - 8 m |
| Faktor snage | >0.5 |
| Indeks uzvrata boje | RA >80 |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50/60 Hz |
| Promjer | 330 mm |
| Snaga | 24 W |
| Stupanj zaštite | IP54 |
| Svjetlosni tok | 1 x 3200 lm |
| Temperatura svjetla | 4000 K |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| Transportno pakiranje | 10 |
| Životni vijek | 30.000 h |
