Dodatne informacije
| Težina | 0.525 kg |
|---|
| Dimenzije | 260 x 60 mm |
|---|---|
| Nazivni napon | 220-240 V DC 12 V |
| Snaga | 12 W |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Transportno pakiranje | 20 |
| WiFi | 2,4 GHz, 802.11b/g/n+16dBm |
| Kut snopa svjetlosti | 120° |
| Životni vijek | 25000 h |
| Svjetlosni tok | 1 x 1200 lm |
| Temperatura svjetla | 3000 - 6000 K |
