Dodatne informacije
| Težina | 0.87 kg |
|---|
| Brzina rotacije | 2200 rpm |
|---|---|
| Max protok zraka | 240 m³/h |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Odgoda gašenja | nema |
| Promjer otvora za ugradnju | 120 mm |
| Razina buke | 34 db |
| Snaga | 16 W |
| Stupanj zaštite | IPX2 |
| Trajanje jamstva | 1 godina |
| Transportno pakiranje | 20 |
