Dodatne informacije
| Težina | 0.7 kg |
|---|
| Brzina rotacije | 2200 rpm |
|---|---|
| Max protok zraka | 95 m³/h |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Odgoda gašenja | ne |
| Promjer otvora za ugradnju | 100 mm |
| Razina buke | 34 db |
| Snaga | 12 W |
| Stupanj zaštite | IPX4 |
| Trajanje jamstva | 3 godine |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Boja | crna |
