Dodatne informacije
| Težina | 1.05 kg |
|---|
| Brzina rotacije | 1850 rpm |
|---|---|
| Max protok zraka | 240 m³/h |
| Nazivni napon | 220-240 V~ 50 Hz |
| Odgoda gašenja | ne |
| Promjer otvora za ugradnju | 150 mm |
| Razina buke | 35 db |
| Snaga | 18 W |
| Stupanj zaštite | IPX4 |
| Trajanje jamstva | 3 godine |
| Transportno pakiranje | 16 |
| Boja | bijela |
