Dodatne informacije
| Težina | 0.288 kg |
|---|
| Nazivna diferencijalna struja | 0.03 A |
|---|---|
| Nazivna prekidna moć | 6000 A |
| Nazivna struja | 25 A |
| Polovi | 2 |
| Transportno pakiranje | 6 |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| EAN | 3856024401807 |

| Težina | 0.288 kg |
|---|
| Nazivna diferencijalna struja | 0.03 A |
|---|---|
| Nazivna prekidna moć | 6000 A |
| Nazivna struja | 25 A |
| Polovi | 2 |
| Transportno pakiranje | 6 |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| EAN | 3856024401807 |