Dodatne informacije
| Težina | 1.55 kg |
|---|
| Broj modula | 24 |
|---|---|
| Dimenzije | 317 x 310 x 109 mm |
| Izolacijski napon | 690 V |
| Mehanička zaštita | IK06 |
| Montaža | ugradbena |
| Stupanj zaštite | IP30 |
| Transportno pakiranje | 5 |

| Težina | 1.55 kg |
|---|
| Broj modula | 24 |
|---|---|
| Dimenzije | 317 x 310 x 109 mm |
| Izolacijski napon | 690 V |
| Mehanička zaštita | IK06 |
| Montaža | ugradbena |
| Stupanj zaštite | IP30 |
| Transportno pakiranje | 5 |