Dodatne informacije
| Težina | 0.215 kg |
|---|
| Boja kabela | bijela |
|---|---|
| Dužina kabela | 3 m |
| Max opterećenje | 6 A / 1300 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G0,75 |
| Tip kabela | H03RT-H |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Utikač | 16 A / 250 V~ |

| Težina | 0.215 kg |
|---|
| Boja kabela | bijela |
|---|---|
| Dužina kabela | 3 m |
| Max opterećenje | 6 A / 1300 W |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Presjek kabela | 3G0,75 |
| Tip kabela | H03RT-H |
| Transportno pakiranje | 20 |
| Utikač | 16 A / 250 V~ |