Dodatne informacije
| Težina | 0.10875 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Max opterećenje | 10 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 8 |
| EAN | 3856024407717 |
| Način spajanja | brze stezaljke |
| Dimenzije | 83 x 83 mm |
| Materijal | PC |

| Težina | 0.10875 kg |
|---|
| Boja | bijela |
|---|---|
| Max opterećenje | 10 A |
| Nazivni napon | 250 V~ |
| Transportno pakiranje | 8 |
| EAN | 3856024407717 |
| Način spajanja | brze stezaljke |
| Dimenzije | 83 x 83 mm |
| Materijal | PC |