Dodatne informacije
| Težina | 7.27 kg |
|---|
| Boja kabela | žuta ili crvena |
|---|---|
| Dužina kabela | 40 m |
| Presjek kabela | 3G1,5 |
| Promjer motalice | 280 mm |
| Stupanj zaštite | IP44 |
| Tip kabela | AT N07V3V3-F |
| Trajanje jamstva | doživotno |
| Transportno pakiranje | 1 |
| Utičnice | 3 x 230 V~ / 16 A |
| Utikač | 230 V~ / 16 A |
| EAN | 3858890447811 |
